SKLOPNÉ

QUAD
Nebrzděné sklopné přívěsy jsou dobrým pomocníkem k domu, zejména na odvoz sypkého materiálu jako je písek, štěrk, suť, tráva atd., ale využijete je i pro svoji zábavu na převoz čtyřkolek, sněžných skútrů, motocyklů, vodních skútrů atd. Celková hmotnost podvozků je do 750 kg. Konstrukční rychlost přívěsů je 100 km/hod. Sklápění přívěsů je mechanické. Zadní vyztužené čelo má protiskluzovou úpravu a slouží jako nájezd.
 
Pracical S
Přívěsy řady Practikal S mají jednoduše mechanicky sklopnou ložnou plochu a jsou vhodným pomocníkem pro převoz libovolného nákladu. Sklopnou ložnou plochu využijete zejména pro snadnou nakládku kolových vozidel jako jsou čtyřkolka, zahraní traktůrek, sekačka, sněžný skútr a další vozidla. Luxusní modelová řada překližkových přívěsů vyznačující se luxusním designem. Bočnice jsou vyrobeny z vysoce kvalitní polyuretanové překližky. Nabízíme barvy bočnic: hnědá, bílá, modrá, červená, zelená a šedá. Přívěsy jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů. Rám a sloupky přívěsů jsou hliníkové s povrchovou úpravou eloxováním. Ve standardu je otevírací zadní i přední čelo a černě lakovaný reling na snadné poutání materiálu.
 
ALU PROFI S
Celohliníková luxusní sklopná varianta přívěsů - to je modelová řada ALU PROFI S. Tento přívěs je určen pro nejnáročnejší klientelu a je konstruován pro profesionální použití. Jedná se o celohliníkové přívěsy, které jsou vyrobené z nejkvalitnějších duralových profilů, mají malou konstrukční hmotnost, ale velkou pevnost. Přívěsy mají v základní ceně přední i zadní čelo sklopné a 4 kotvící misky v podlaze.
 
EXPLORER S
Sklopný přívěs MARO 03 EXPLORER-S je nejmodernější konstrukce. Bočnice přívěsu jsou vyrobené z pozinkovaného plechu a podlaha z vodovzdorné foliované překližky. Celková hmotnost přívěsu je do 750 kg. Konstrukční rychlost 100 km/hod již v základní ceně. Přívěs je vybaven mechanicky sklopnou ložnou plochou, což oceníte pro případné snadné vyložení sypkého materiálu. Díky sklopné ložné ploše je snadné naložit na přívěs sekačku, zahradní traktůrek, čtyřkolku nebo jiný stroj bez nutnosti použití nájezdů, jen jednoduše odjistíte a sklopíte ložnou plochu. Přívěs má zesílený obvodový rám a zesílenou oj, což zaručuje velkou pevnost přívěsu.
 
Titan 5 sklopný

Univerzální sklopné přívěsy pro profesionální použití. Přívěs má bočnice z titanzinkového plechu. Bočnice jsou navíc nalakované polyuretanovou dvousložkovou barvou.

Nabízíme barvy černá, červená v základní ceně a zelená, modrá, žlutá za příplatek.

Na bočnicích je děrovaný reling pro snadné poutání materiálu. Zesílené bočnice mají oproti konkrenci zvýšenou pevnost o 120 %. Přívěsy jsou vhodné pro použití ve firmách ale i pro soukromé použití.